تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - منچستریونایتد قهرمان جام خیریه فوتبال انگلستان شد
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 17 مرداد 1390 

یونایتدها با درخشش نانی، توانستند اولین جام فصل را به دست بیاورند.


تیم منچستریونایتد موفق شد با پیروزی 3-2 مقابل منچسترسیتی، فاتح جام خیریه انگلیس در سال 2011 شود.

در این دیدار ابتدا منچسترسیتی با گل های جولین لسکات و ادین ژکو در نیمه اول، 2-0 از حریف پیش افتاد اما گل های کریس اسمالینگ و نانی (دو بار)، یک پیروزی شیرین را برای مردان فرگوسن رقم زد.

در این دیدار یونایتدها بازی را هجومی تر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 5 به گل برسند اما ضربات بازیکنان این تیم از جمله نانی و اسمالینگ راهی به چهارچوب دروازه سیتی نداشت.

حملات یونایتدها تا دقیقه 10 ادامه داشت اما پس از آن تا اندازه از سرعت بازی کاسته شد.

اولین اتفاق قابل توجه بازی، درگیری بالوتلی با نمانیا ویدیچ بود اما در نهایت دو بازیکن بدون اینکه جریمه شوند به کارشان ادامه دادند.

در دقیقه 18 یونایتدها صاحب یک موقعیت دیگر شدند اما همکاری نانی و اسمالینگ به جایی نرسید.

با سپری شدن دقایق ابتدایی، دو تیم رو به بازی فیزیکی آوردند و همین مسئله موجب شد تا داور خیلی زود از کارت های زردش استفاده کند. در دقیقه 20 ژکو و اندرسون کارت زرد گرفتند و دو دقیقه بعد، میکا ریچاردز به دلیل خطای خشنی که روی اشلی یانگ مرتکب شد، کارت زرد گرفت؛ مدافع جوان سیتی خوش شانس بود که داور به او کارت قرمز نشان نداد.

در دقیقه 27 همکاری ولبک و نانی، یک موقعیت خطرناک را نصیب یونایتدها کرد اما در نهایت این موقعیت تنها به یک ضربه کرنر ختم شد.

در دقیقه 29 سیتی صاحب یک موقعیت جدی شد اما ضربه میلنر با برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت اما داور به جای کرنر، ضربه دروازه اعلام کرد.

تکل های بی محابای بازیکنان دو تیم همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 38 ستی توسط جولین لسکات به گل رسید.

سیتی صاحب یک ضرب آزاد شد که داوید سیلوا آن را روی دروازه فرستاد. لسکات هم بالاتر رونی و فردیناند با یک ضربه سر محکم توپ را به تور دروازه دخه آ رساند.

این گل جریان بازی را تغییر داد. سیتی دو دقیقه بعد بار دیگر از مکانی مشابه صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه سیوا به اندرسون برخورد کرد و به بیرون رفت.

در حالی که به نظر می رسید بازی در نیمه اول با همین تک گل به پایان خواهد رسید، ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی سیتی، با ضربه ای از راه دور گل دوم را به ثمر رساند تا دخه آ متوجه شود که چه کار دشواری در لیگ برتر انگلیس در پیش دارد.

نیمه دوم را یونایتدها با سه تعویض آغاز کردند. ویدیچ، کریک و فردیناند جای خود را به اونز، کلورلی و فیل جونز دادند.

تعویض هایی که خیلی زودتر از آنچه تصور می شد نتیجه داد.

این بار نوبت کریس اسمالینگ بود که روی ارسال عالی اشلی یانگ، گلزنی کند و یونایتدها را به بازی برگرداند.

سیتی می تواند در دقیقه 55 گل سوم را به ثمر برساند. ادین ژکو روی اشتباه جانی اونز صاحب موقعیت شد اما نتوانست از آن استفاده کند. فرصتی که اگر به گل تبدیل می شد، می توانست سیتی را در حاشیه امنیت بیشتری قرار دهد.

اما سیتی این موقعیت را از دست داد تا یونایتدها در دقیقه 59 کار را به تساوی بکشند.

همکاری عالی ولبک، کلورلی و رونی، در نهایت نانی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این ستاره پرتغالی نیز با ضربه ای دیدنی دروازه جو هارت را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

بعد از این گل دو تیم موقعیت های زیادی برای زدن گل سوم نداشتند و به نظر می رسید بازی به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد اما در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، بار دیگر نانی گلزنی کرد تا شیاطین سرخ فاتح اولین جام جزیره شوند.

ستاره پرتغالی روی اشتباه وینسنت کمپانی، با جو هارت تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن دروازه سیتی، گل سوم تیمش را به ثمر رساند و یک جام دیگر به ویترین افتخارات فرگوسن اضافه کرد.
طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی، منچستریونایتد قهرمان جام خیریه فوتبال انگلستان شد، تیم منچستریونایتد موفق شد،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ