تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - وارنر: كنار كشیدم تا رستگار شوم
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 خرداد 1390

نایب‌رئیس فیفا پس از استعفا از این سمت گفت: کنار کشیدم تا رستگار شوم.


  در ماه‌های اخیر مسائل مربوط به رشوه و باندبازی در فیفا، این فدراسیون را به‌شدت زیر سؤال برده است که در ادامه استعفای جک وارنر بار دیگر به صحت این رخدادها دامن زد.

 در این رابطه وارنر پس از استعفا گفت: پرداخت هدیه در فیفا به یک فرهنگ تبدیل شده است که این به هیچ وجه نمی‌تواند مناسب باشد. من اشتیاقم برای ادامه کار را از دست دادم. زمانی ‌که دستیارم پس از 21 سال همکاری به حرف و حدیث‌های پشت سر من دامن می‌زند و به‌نوعی پشت من را خالی می‌کند، از سایرین چه انتظاری می‌توانم داشته باشم؟ کارهایی که او انجام داد، غیر قابل تصور است.

 وی افزود: کنار کشیدم و اکنون فکر می‌کنم بهترین کار را انجام داده‌ام و رستگار شده‌ام. این تصمیم را خودم گرفتم و برای آن به هیچ‌وجه تحت فشار نبودم.

 جک وارنر پس از 30 سال که به عنوان نایب رئیس فیفا فعالیت می‌کرد، شب گذشته (دوشنبه) از سمت خود کناره‌گیری کرد.

 
برچسب ها: وارنر: كنار كشیدم تا رستگار شوم، فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی، نایب‌رئیس فیفا، بارسلونا اسپانیا، رئال مادرید اسپانیا، عکس خنده دار، عکس با حال، عکس دیدنی، عکس فوتوشاپی، عکس زیبا، عکس قشنگ، عکس وحشتناک، عکس جالب، عکس خفن، عکس عجیب، عجیبترین ادمای دنیا، عجیبترین عکسهای تاریخ، جالبترین عکسهای وب، حیوانات عجیب، خوشکل، عکس خوشکل، تصاویر جالب، تصاویر عجیب، خنده دار، بیا عکس، بیا تو عکس، تصاویر از انسانهای عجیب، تصاویر حرفه ای،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ