تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - هواداران ملوان اجازه استراحت به پرسپولیسی‌ها ندادند
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 20 خرداد 1390

هواداران ملوان اجازه استراحت به پرسپولیسی‌ها ندادند

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: هواداران ملوان با تجمع مقابل محل اقامت تیم پرسپولیس، تا پاسی از نیمه شب اجازه استراحت به بازیکنان و کادرفنی را ندادند.


 به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی برگزاری دیدار برگشت فینال جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و ملوان که امروز در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود، عده زیادی از هواداران تیم میزبان با تجمع در مقابل هتل کادوسان، تا پاسی از نیمه شب اجازه استراحت به تیم پرسپولیس ندادند.

 بر همین اساس، هواداران تیم ملوان در شهر انزلی تا بامداد جمعه، به جشن و پایکوبی پرداخته و خواب و استراحت را از چشمان بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس گرفته اند. هواداران تیم ملوان که برای ورود به داخل هتل به این مکان آمده اند با یگان های ویژه نیروی انتظامی شهر انزلی مواجه شدند و در همان جا به تشویق تیم ملوان و شعار علیه پرسپولیس پرداختند.

 هواداران ملوان از بدو ورود سرخپوشان به شهر انزلی با شعارهای مختلف سعی در تضعیف روحیه این تیم برای دیدار امروز دارند. ضمن اینکه هم اکنون این شعارها، آتش بازی ها و صدای ناهنجار شیپورهای مختلف به گوش می رسد.

 این دیدار ساعت 17 امروز برگزار می شود
طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: هواداران ملوان اجازه استراحت به پرسپولیسی‌ها ندادند، هواداران ملوان، باشگاه پرسپولیس، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محل اقامت تیم پرسپولیس، تیم پرسپولیس، ورزشگاه تختی انزلی، اخبار جدید ورزش، خبرهای ورزشی، ورزش در روز جمعه، اخبار داغ ورزشی، اخبار داغ فوتبال، ااخبار داغ والیبال، اخبار روز فوتبال، خبر خبر، خبرای جدید ورزش، اخبار جدید هادی ساعی، عکس های هادی ساعی، تصمیم بزرگ علی داعی، تصمیم بزرگ علی داعی در مورد سال 90و فوتبال ایران،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ