تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - موافقت مشروط آرسنال با پیوستن فابرگاس به بارسلونا
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 20 خرداد 1390

موافقت مشروط آرسنال با پیوستن فابرگاس به بارسلونا

دو روزنامه اسپانیایی امروز از موافقت تیم فوتبال آرسنال انگلیس برای بازگشت سسک فابرگاس به بارسلونا خبر دادند.


   روزنامه موندو دپورتیوو نوشت:" آرسن ونگر مربی آرسنال درنهایت موافقت خود را برای بازگشت فابرگاس به بارسلونا اعلام کرد، البته به این شرط که وی با یک تیم دیگر انگلیسی قرارداد امضا نکند."

روزنامه کاتالان اسپورت نیز با اعلام این خبر افزود نمایندگان فابرگاس قراراست درباره شرایط انتقال وی به بارسلونا با مقامات این باشگاه گفتگو کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بارسلونا، فابرگاس فعالیت ورزشی خود را با تیم جوانان بارسلونا آغاز کرد و پس از آن در سال دو هزار و سه و در سن شانزده سالگی به آرسنال پیوست.

مطبوعات اسپانیایی اعلام کرده‌اند باشگاه برای انتقال فابرگاس گفتگوهای سختی درپیش دارند و ممکن است آرسنال برای عقد این قرارداد مبلغ پنجاه میلیون یورو مطالبه کند.

باشگاه بارسلونا هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است.
طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: موافقت مشروط آرسنال با پیوستن فابرگاس به بارسلونا، باشگاه بارسلونا، مطبوعات اسپانیایی، چگونگی انتقال فابرگاس، روزنامه کاتالان اسپورت، روزنامه موندو دپورتیوو نوشت، بارسلونا، شرایط انتقال فابرگاس به بارسلونا، سسک فابرگاس به بارسلونا، موافقت تیم فوتبال آرسنال انگلیس، خبرگزاری فرانسه از بارسلونا، تیم جوانان بارسلونا، فعالیت ورزشی فابرگاس، آرسن ونگر مربی آرسنال،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ