تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - مورینیو: رئال تلاشی برای جذب آخرو نکرده است
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 13 خرداد 1390

مورینیو سرمربی رئال مادرید اعلام کرد این باشگاه هیچ اقدامی برای جذب سرخیو آخرو انجام نداده است.

 

  آخرو آرژانتینی اعلام کرده قصد دارد تابستان امسال بیسنته کالدرون را ترک کند و گفته می شود رئال قصد دارد این مهاجم 23 ساله را به خدمت بگیرد.

چلسی و یوونتوس دیگر مشتریان آخرو هستند اما در حالی که گفته می شود رئال مادرید مشتری اصلی این بازیکن است اما مورینیو هر گونه تماس برای جذب او را تکذیب می کند.

مورینیو می گوید :" اقدامی برای جذب آخرو انجام نداده ایم. او بازیکن بسیار خوبی است و من علاقه زیادی به او دارم اما هیچ تماسی برای به خدمت گرفتن او از سوی ما صورت نگرفته است. او در حال حاضر بازیکن اتلتیکو مادرید است و رئال با بازیکنانی که با باشگاه شان قرارداد دارند به صورت مستقیم وارد مذاکره نمی شود."

مورینیو در ادامه در مورد وضعیت دو مهاجم فعلی باشگاه یعنی کریم بنزما و گونسالو ایگواین گفت:" هر دو بازیکن در رئال می مانند و فروشی نیستند. ما مذاکرات را با آنها انجام داده ایم و به توافقات لازم نیز رسیده ایم. آنها مطمئنا در رئال می مانند."


 طبقه بندی: حاشیه فوتبال، 
برچسب ها: مورینیو: رئال تلاشی برای جذب آخرو نکرده است، مورینیو سرمربی رئال مادرید، مورینیو، سرخیو آخرو، آخرو آرژانتینی، رئال، چلسی و یوونت، رئال مادرید، بازیکن بسیار خوب، اتلتیکو مادرید، فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ