تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - تیم پیروز فینال لیگ قهرمانان اروپا 110 میلیون پوند دریافت می كند
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

هر کدام از تیم های منچستریونایتد و بارسلونا که در فینال امشب لیگ قهرمانان اروپا پیروز شوند 110 میلیون پوند می گیرند.

 

 دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا که امشب میان منچستریونایتد و بارسلونا در ورزشگاه ویمبلی لندن برگزار می شود، گرانترین فینال در تاریخ فوتبال این قاره به شمار می رود. 
 تیم برنده در فینال امشب لیگ قهرمانان اروپا 110 میلیون پوند می گیرند.  این پول ترکیبی از پاداش پیروزی، موقعیت باشگاه و حق پخش رسانه ای می باشد که طبق برآوردهای ''مسترکارد'' نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری یافته است. تیم بازنده نیز 63 میلیون پوند خواهد گرفت. هر دو قهرمان انگلیسی و اسپانیایی جزو موفق ترین تیم های جهان هستند.

 پروفسور سایمون چادویک که این مبلغ را محاسبه کرده می گوید: رویارویی منچستریونایتد و بارسلونا در یک فینال رویایی توجه اغلب فوتبال دوستان جهان را به خود جلب کرده است. 

 وی افزود: آنها در مجموع 200 میلیون یورو (173 میلیون پوند) می گیرند که گرانترین و پر سودترین فینال در تاریخ فوتبال باشگاهی اروپا محسوب می شود.
 ارزش مالی این فینال به خاطر حضور دو تیم پر افتخار فوتبال در ورزشگاه ویمبلی به بالاترین حد خود رسیده است. 
  شهر میزبان یعنی لندن هم از این رویداد 45 میلیون پوند درآمد کسب خواهد کرد. شهری که باشگاهش در دیدار امشب به قهرمانی می رسد هم طبق این محاسبات 15 میلیون پوند درآمد کسب خواهد کرد.
 علاوه بر این پیش بینی شده است که دیدار امشب رکورد تماشاچیان آمریکای لاتین این رویداد اروپایی را بشکند، چرا که 12 بازیکن از منطقه آمریکای لاتین در دو تیم توپ می زنند. 
 
طبقه بندی: حاشیه فوتبال، 
برچسب ها: منچستریونایتد و بارسلونا، لیگ قهرمانان اروپا، دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا، امشب منچستریونایتد و بارسلونا، ورزشگاه ویمبلی لندن، گرانترین فینال در تاریخ فوتبال، تیم برنده در فینال امشب لیگ قهرمانان اروپا 110 میلیون پوند می گیرند، فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی، تیم پیروز فینال لیگ قهرمانان اروپا 110 میلیون پوند دریافت می كند،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ