تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 6 خرداد 1390


تیم‌های عربستانی و ژاپنی با وجود عملکرد خوبی که در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا داشتند، نتوانستند این برتری را در مرحله یک چهارم نهایی نیز حفظ کنند و تنها یک نماینده در جمع هشت تیم برتر مسابقات خواهند داشت.

 

  مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در حالی به اتمام رسید که تمامی نمایندگان کشورهای ژاپن و عربستان توانستند به جمع 16 تیم برتر مسابقات صعود کنند و عملکردی کاملا موفق داشتند اما در مرحله یک هشتم نهایی ورق برگشت و این تیم‌های ایرانی و کره‌ای بودند که گوی سبقت را از دیگر رقبا ربودند و حضوری حداکثری در جمع هشت تیم برتر رقابت‌ها خواهند داشت.

در پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا سه تیم جئونبوک موتورز، اف سی سئول و سوون سامسونگ بلووینگز از کره جنوبی به همراه ذوب آهن و سپاهان ایران، السد قطر، سرزو اوزاکای ژاپن و الاتحاد عربستان جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات را بدست آوردند.

تیم‌های سوون سامسونگ و جئونبوک موتورز کره جنوبی و ذوب آهن ایران سال گذشته نیز در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حضور داشتند. تیم‌های سپاهان ایران، الاتحاد عربستان و السد قطر در حالی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کرده‌اند که فصل گذشته در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها کنار رفته بودند.

در میان تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم‌های سوون سامسونگ بلووینگز و جئونبوک موتورز کره جنوبی، الاتحاد عربستان و السد قطر موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا یا مسابقات لیگ قهرمانان شده‌اند و از این بابت نسبت به دیگر تیم‌ها برتری دارند.

سال گذشته در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا چهار تیم از کره جنوبی، 2 تیم از عربستان، یک تیم از ایران و یک تیم از قطر حضور داشتند که امسال ترتیب حضور تیم‌ها در مرحله یک چهارم نهایی به شکل؛ سه تیم از کره جنوبی، 2 تیم از ایران، یک تیم از عربستان، یک تیم از قطر و یک تیم از ژاپن تغییر کرده است.

تمامی تیم‌هایی که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق به شکست حریفان خود شدند، صدرنشین‌های گروه‌های هشتگانه بودند به غیر از تیم سرزو اوزاکای ژاپن که به عنوان تیم دوم گروه G به جمع 16 تیم برتر مسابقات صعود کرده بود. تیم‌هایی که با توجه به صدرنشینی در مرحله گروهی امتیاز میزبانی در تک بازی مرحله یک هشتم را بدست آوردند از این فرصت نهایت بهره را برده و جمع هشت تیم برتر مسابقات صعود کردند.

- نتایج کامل دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:
* گامبا اوزاکا ژاپن صفر - سرزو اوزاکای ژاپن یک
گل: دایسوکه تاکاشی (88)

* جئونبوک موتورز کره‌جنوبی 3 - تیانجین تدای چین صفر
گل‌ها: انیو اولیویرا جونیور (33، 44 و 84)

* سپاهان ایران 3 - بنیادکار ازبکستان یک
گل‌ها: فابیو جانواریو (28)، ابراهیم توره (33) و هادی عقیلی (69 - پنالتی) برای سپاهان و یورویچ (57) برای بنیادکار

* الاتحاد عربستان 3 - الهلال عربستان یک
گل‌ها: نونو آسیس لوپز دی آلمیدا (15 و 59) و عبدالمالک زیایا (17) برای الاتحاد و عبدالعزیز الدوساری (82) برای الهلال

* اف سی سئول کره جنوبی 3 - کاشیماآنتلرز ژاپن صفر
گل‌ها: بانگ سئونگ وان (38)، دژان دامیانوویچ (55) و کو میونگ جین (90)

* سوون سامسونگ بلووینگز کره جنوبی 2 - ناگویاگرامپوس ژاپن صفر
گل‌ها: کی هون یئوم (23 و 57)

* ذوب آهن ایران 4 - النصر عربستان یک
گل‌ها: محمد قاضی (2)، ایگور کاسترو (6 و 64) و شاهین خیری (74) برای ذوب آهن و بدر المطوع (66) برای النصر
اخراج: حسین عبدالغنی (89 - النصر عربستان)

* السد قطر یک - الشباب عربستان صفر
گل: عبدالله کانی (12)

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا روز سه شنبه 17 خردادماه در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود و هشت تیم حاضر در این مرحله از مسابقات حریفان خود را خواهند شناخت. مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از روز چهارشنبه 14 سپتامبر 2011 (23 شهریورماه 1390) پیگیری خواهد شد.
 
طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، هشت تیم برتر، فوتبال لیگ قهرمانان، فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ