تبلیغات
مسائل پر هیجان دنیای ورزش... - محمدرضا خلعتبری:پیشنهاد خوبی داشته باشم نمی‌مانم
مسائل پر هیجان دنیای ورزش...
3...2...1 شروع !!

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 5 خرداد 1390

هافبک ملی پوش ذوب آهن اصفهان با تاکید بر اینکه اگر پیشنهاد خوبی داشته باشد در ذوب آهن نمی ماند از عملکرد سرمربی این تیم ابراز ناراحتی کرد.

 

محمدرضا خلعتبری در پایان دیدار تیمش برابر النصر عربستان با بیان اینکه نمی داند در باشگاه ذوب آهن چه خبر است و هر روز همه علیه یکدیگر صحبت می کنند گفت: متاسفانه در این مدت حمایت های لازم از دلیلی نشد. وی زحمات زیادی کشید اما متاسفانه با او برخورد خوبی صورت نگرفت.

وی اضافه کرد: من از این موضوع ناراحتم که چرا سرمربی تیم به جای حمایت از بازیکنان از باشگاه حمایت می کند.

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن در مورد خبر ترک اردوی این تیم اضافه کرد: من قصد داشتم اردو را ترک کنم اما دوباره برگشتم. به من بگویند شب داخل اتاقش نبوده در حالی که تا یک نصفه شب فیزیوتراپی می کردم. آنها می گویند ما را نمی خواهند در حالی که برای تیم  زحمت زیادی کشیده ام.

هافبک ملی پوش ذوب آهن اصفهان  با بیان اینکه حرف دلش را باید می زد زیرا در این مدت حرفهای زیادی در دلش مانده است اظهار داشت: دلیلی به من گفت چک من و گردان را نمی دهند. من 5 سال برای ذوب آهن زحمت کشیدم و قطعا به هر تیمی بروم دو برابر پولی که از ذوب آهن را گرفته ام می گیرم. نمی دانم دلیل برخورد بد آنها چیست اما چه باشم و چه نباشم ذوب آهن تیم و خانه من است.

خلعتبری در پایان  با بیان اینکه قبل از بازی نتوانستیم مسئولان را پیدا کنیم چه برسد بعد از بازی،  در مورد ادامه حضورش در تیم ذوب آهن گفت: امروز قراردادم به پایان رسید. مطمئن باشید پیشنهاد خوبی داشته باشم از  ذوب آهن می روم زیرا قدرم را نمی دانند.طبقه بندی: حاشیه فوتبال، 
برچسب ها: محمدرضا خلعتبری:پیشنهاد خوبی داشته باشم نمی‌مانم، هافبک ملی پوش ذوب آهن اصفهان، ذوب آهن اصفهان، محمدرضا خلعتبری، فوتبال، ورزش، برترین های ورزش، وبلاگ ورزشی، اخبار ورزشی، فوتبال برتر، عکس ورزشی، عکس بازیکن فوتبال، سرمربی،
ارسال توسط good goodly
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از بین رشته های ورزشی،کدام رشته ی ورزشی را بیشتر دوست دارید؟


کد آپلود عکس
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ